Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці, круїз на теплоході чекають на Вас!

Ціна екскурсії:
1085
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Заліщики (огляд панорами Дністровського каньйону) – Чернівці (обід, екскурсія університетом, містом, вечеря) – Кам’янець-Подільський (поселення в готель).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд скельного монастиря) – Кам’янець-Подільський (поселення в готель).
3 день: виїзд (08:00) – сніданок, круїз по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) – Львів (повернення о 23:00).

Маршрут екскурсії
1 день Чернівці – унікальність в розмаїтті По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є .. більше
Заліщики Неймовірної краси містечко Поділля, яке славиться мальовничими краєвидами. Воно лежить у глибокому яру Дністра, а могутні скелі, що височіють поруч, простягаються майже на два кілометри. Міс.. більше
Кам'янець-Подільський Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес Укра.. більше
2 день Кам*янець-Подільська фортеця Кам*янець-Подільська фортеця вразить кожного відвідувача.
Бакота Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут зна.. більше
Кам’янець-Подільський Повернення в готель.
3 день Хотинська фортеця Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця від.. більше
Більче-Золоте “Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світ.. більше
Кривче Обід
Круїз по Дністру Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатиму.. більше
Львів- культурна столиця України Повернення до Львова
В ціну входить

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

Вхідні квитки в музеях і харчування.

Вартість вхідних квитків:
- Чернівецький університет (загальний, студентський - 25 грн./особа, учнівський – 5 грн./особа);
- Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.); 
- Національний парк “Подільські Товтри” (10 грн./особа дорослі, студенти, діти до 14 років – безкоштовно);
- круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 100 грн., діти до 6 років – 75 грн.);
- Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.);
- печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.).

Проживання

Проживання: готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-місні номери зі зручностями). 

Харчування

Сніданок в 1-й день - можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.
Обід в 1-й день відбувається в ресторані “Ватра” міста Чернівці. Пропоноване меню: салат “Шопський”, борщ зі сметаною, маїна з м’ясом театральним (свинна та теляча відбивна з сиром та зеленню), хліб, компот. Вартість 70 грн./особа.
Вечеря в 1-й день відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Чернівці.
Сніданок в 2-й день відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: млинці з куркою та сиром, сметана, джем, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 70 грн./ос.
Обід в 2-й день відбуватиметься в кафе “Наша піца” в Кам'янці-Подільському. Меню: салат "Здоров'я (морква, капуста, огірок, помідор, цибуля, олія), суп з фрикадельками, рис з м’ясом по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 65 грн./ос.
Вечеря в 2-й день відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільського.
Сніданок в 3-й день відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 70 грн./ос.
Обід в 3-й день відбувається в кафе с. Кривче. Меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар, налисник з сиром. Вартість 65 грн./ос.
Альтернативних закладів харчування поруч нема.
Вечеря в 3-й день – можна повечеряти під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.

Ціна екскурсії:
1085
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.