Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Рейтинг екскурсії:
vote data

Чарівна долина нарцисів, Карпати, замки, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття

Ціна екскурсії:
795
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

УВАГА: на 03.05.2017, 10.05.2017, 13.05.2017 діє ціна 695 грн.

1 день
: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Замок Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин, екскурсія) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах зеленого туризму, поселення о 21:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Кіреші (огляд долини нарцисів) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – водоспад Шипіт – Львів (повернення о 23:00).

На Вас чекають:
- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією мешканців Закарпаття: українцями-русинами (бойками, лемками, долинянами), угорцями та ромами;
- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: замок Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, загальний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків, чудові дерев’яні храми;
- краса карпатських гір, озера Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово;
- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

Маршрут екскурсії
1 день Львів виїзд
Мукачево Замок Паланок екскурсія замком
Берегове і термальні води купання в термальному басейні, дегустація вин, екскурсія
2 день Долина нарцисів огляд долини нарцисів
Синевир екскурсія
Водоспад Шипіт огляд водоспаду
В ціну входить

проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

вхідні квитки в музеях, харчування, купання в термальному басейні, дегустація вин.

Вартість вхідних квитків:
- палац Шенборна: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- Долина Нарцисів (дорослі - 20 грн., студенти - 15 грн., школярі - 10 грн.)
- озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.; 
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;

Проживання

затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні. Фото садиб можна побачити тут  http://goo.gl/OqmvIX

Харчування

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 60 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 40 грн./особа.
Обід в 2-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, печена картопля з бринзою, шкварками та домашньою ковбасою, хліб, чай з трав. Вартість 85 грн./особа.

Ціна екскурсії:
795
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.