Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Рейтинг екскурсії:
vote data

Квітка на камені, круїз на катері по Дністру, Хотинська фортеця, печера Кришталева, мальовнича природа Поділля вас чекають за вихідні.

Ціна екскурсії:
745
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

ВАЖЛИВО: на виїзди 06.05.2017  діє ціна 895 грн.


На Вас чекають: - Кам’янець-Подільська фортеця та ансамбль середньовічного міста Кам’янця-Подільського: Троїцька церква, Катедральний собор (XVI ст.), мінарет зі скульптурою Матері Божої, Ратуша (XV ст.), міська криниця (XVIІІ ст.), Домініканський собор (XVІІІ ст.), площі Вірменський та Польський Ринок; - Хотинська фортеця (XVІІІ ст.); - перший підземний музей Трипільської культури у одній з найдовших (7820м) печер в Європі — Вертебі; - 2-ох годинний круїз на катері вздовж каньйону річки Дністер; - один з найвищих мостів України “Біжуча лань”, каньойн річки Смотрич, гирло річки Збруч та переїзд над широким руслом річки Дністер; - з вікна автобуса Ви оглянете наймогутніші споруди Поділля: віадук (залізничний міст через ущелину) та фортецю 1630 року у Теребовлі, Кривчецький замок (1639р), фортецю “Окопи Святої Трійці” (1692р).

Маршрут екскурсії
1 день Кам'янець-Подільський екскурсія по місту, фортеці, обід і поселення
2 день Дністровський каньйон круїз на катері
Хотинська фортеця екскурсія фортецею
Вертеба екскурсія печерою
В ціну входить

проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

вхідні квитки в музеях, круїз на катері та харчування. Вартість вхідних квитків: Хотинська фортеця (25 грн. дорослі, 15 грн. студенти, діти), печера Кришталева (20 грн. дорослі в т.ч. студенти, 15 грн. діти), Кам’янецька фортеця (25 грн. дорослі та студенти, 15 грн. діти), круїз на кораблі по каньйону Дністра (дорослі – 100 грн., діти до 6 років – 75 грн.).

Проживання

готель “7 днів” у м. Кам”янець-Подільський. Комфортні 2-місні номери зі зручностями у номері.

Ціна екскурсії:
745
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.