Ґречні ґазди і ґаздині та ґаздівські діти, маємо за велику честь запросити Вас у дводенну мандрівку Гуцульщиною!

Ціна екскурсії:
695
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

УВАГА: на виїзд 29.04.2017 діє ціна 745 грн.

На Вас чекають: - знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів; - найкращі страви гуцульської кухні; - найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї; - сувеніри виготовлені народними майстрами Гуцульщини; - і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею хата-стая) – В.Ясенів (обід) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) – Верховина (споживання живого пива) – Львів (повернення до 23:30).

Маршрут екскурсії
1 день Пнівський замок - місце, де живе історія
Яремче Огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід
Буковель
Поляниця Поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава
2 день Верховина Екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика
Криворівня - Українські Афіни
В.Ясенів Обід
Коломия
В ціну входить

проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

вхідні квитки в музеях, харчування, участь в Гуцульській забаві. Вартість вхідних квитків: - підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (загальний - 40 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 28 грн. в обидві сторони); - музей “Тіні забутих предків” (загальний – 12 грн., студенти і діти – 7 грн.); - екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів Романа Кумлика (загальний і студентський – 15 грн., діти – 10 грн.); - музей “Гуцульська ґражда” (загальний і пенсіонери – 8 грн., студентський і учні – 4 грн.); - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського (загальний і пенсійний - 20 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.); - музей писанки (загальний і пенсійний - 15 грн., студентський - 10 грн., діти – 5 грн.).

Проживання

готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.

Харчування

Харчування: Сніданок в 1 день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок. Обід в 1 день – відбувається в ресторані-колибі “Гражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, деруни по-гуцульськи, хліб, узвар. Вартість обіду 50 грн./особа. Вечеря в 1 день - відбувєтьсяв готелі у вигляді свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!” Сніданок в 2 день - відбувається в готелі. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, помідорів, огірків, яйця, чай, хліб. Вартість 25 грн./особа. Обід в 2 день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), гуцульські голубці, хліб, чай/розвід (т.з. “гуцульське пиво” з кислого молока). Вартість 45 грн./особа. ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА! Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають: - страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, … - співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”; - майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка; - гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати; - посвята в гуцули; - і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику. Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 90 грн. Вартість участі в забаві без вечері – 45 грн. Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 30 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

Ціна екскурсії:
695
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.