Ведуть в Почаїв стежки і дороги

Джерело Святої Анни, Успенський собор
Тривалість: 1 день
Рейтинг екскурсії:
vote data
Свято-Успенська Почаївська Лавра – Почаївський Свято-Духівський монастир – джерело святої Анни – Кременець – Богоявленський жіночий монастир.
Ціна екскурсії:
250
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
В програмі туру: 09:00 – Прибуття на територію Почаївської Лаври. Екскурсія почнеться з відвідуванняСвято-Успенської Почаївської Лаври.Почаївська Лавра – одна з найбільших православних святинь, нараховує 750 років. В її стінах розташований чоловічий монастир і семінарія. Вона є твердинею віри Христової, обитель благочестя і подвижництва, духовний центр православного народу на Західній Україні. Це священне місце, куди на протязі кількох століть приходять тисячі прочан з усієї України. Старовинний монастир перебуває під особливим покровом Божої Матері. Тут Діва Марія явилася монахам-пустинникам, зали-шивши на скалі слід Своєї Стопи; цю землю прославила на весь світ Почаївська чудотворна ікона Божої Матері; в обителі подвизалися великі подвижники Православ’я: преподобний Іов Почаївський та чудотворець Волинського краю преподобний Амфілохій.
10:00 – розпочинається Пізня літургія. Вільний час. Обід на території лаври.
13:00 – Переїзд до Монастирського кладовища. Тут збереглася могила, де були підняті мощі святого Амфілохія Почаївського і розп’яття, якщо прикласти до розп’яття руку, Ви зможете відчути випромінюване тепло, помолитися і попросити преподобного Амфілохія про допомогу. На могилі також освячують пісок, який беруть у мішечки і при необхідності прикладають до хворих місць з молитвою про зцілення.
13:30 – Далі вирушаємо в Почаївський Свято-Духівський монастир. Історія Свято-Духівського скиту йде у сиві століття, коли тут здійснював свої подвиги преподобний Мефодій. На одній з Почаївських гір, пізньої осені 1197 р., Мефодій спорудив маленьку капличку. У 1219 року на вершині тієї гори був закладений монастир з храмом Преображення Господнього. Монастир відрізнявся строгістю чернечого життя; настоятель обителі Мефодій був для братії прикладом у молитві та праці. Тут знаходяться багато чудотворних ікон Божої Матері, зокрема оновлена ікона “Споручниця грішних”, плачуча ікона преп. Сави Соловецького, хрест Микити Стовпника, колодязь глибиною 107 метрів. Свято-Духівський монастир-скит відвідують безліч паломників з різних куточків нашої землі, шукаючи тут зцілення.
14:30 – Вирушаємо до Джерела Святої Анни, що знаходиться на території скиту святої Анни від Свято-Миколаївського жіночого монастиря(с. Онишківці). За переказами, купання в ньому допомагає від багатьох недуг, а також від безпліддя. Біля джерела облаштовані чоловіча та жіноча купальні. Температура води у джерелі завжди є сталою – 9 градусів. Вважається, що якщо увійти в воду басейну три рази, то можна оздоровитися від важких недуг.
17:00 – Оглядово-автобусна екскурсія по м. Кременець – місту легенд. Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслуже-но вважався “Волинськими Афінами”. Зача-ровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.). В Кременці знаходиться чудовий музей великого польського поета Юліуша Словацького. Надзвичайно гарним є Свято-Богоявленський жіночий монастир. Це, мабуть, один із найвеличніших і урочистих храмів міста. У монастирі знаходиться Чудотворна Ікона Матері Божої «Скорботна». Біля ікони просять позбавлення від скорботи і печалі.
18:00 – виїзд до Львова
20:00 – прибуття до Львова.
Маршрут екскурсії
Джерело Святої Анни У 1991 році мешканці села Онишківці розчистили засипані джерела, які були майже знищені при радянській владі. Люди розчистили джерело, а з плити, якими воно було присипане, використали для о.. більше
Успенський собор В Успенському Соборі за невеликою латунною огорожею біля першої колони знаходиться слід правої Стопи Пресвятої Богородиці. Над Стопою, подібно древньому вівтарю, ковчег з шовковим платом. На.. більше
В ціну входить
• проїзд комфортабельним автобусом
• екскурсійний супровід по всьому маршруту
Ціна екскурсії:
250
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.