Тур в карпати на тиждень 2. Стежками Гуцульщини.

Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:30)-Карпатський трамвайчик-Час на обід-Яремче (сувенірний ринок, водоспад Пробій)-Вечеря, Сніданок-Косів (музей народного побуту)- Шешори (водоспади)-Час на обід (колиба)-Косів(майстер-клас з гончарства)-Яворів (майстер-клас з ліжникарства)-Вечеря, Сніданок-Криворівня (музей гуцульська гражда, музей Івана Франка, музей Михайла Грушевського)-Верховина (Комори Довбуша, Пікнік)Гуцульське весілля-Вечеря, Сніданок-Полонина Діл- Вільний час (варіанти відпочинку: 1. Рафтинг; 2. Музеї: будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків- Полонинська "Хата-зграя"; 3. Майстер-клас їзди на конях. 4. Поїздки на квадроциклах-Вечеря, Сніданок-Тарарів (водоспад Гук)-Сходження на вершини Синяк, Хом'як)-Час на обід-Вечеря, Сніданок-Велятино (термальні басейни)- Нижнє Селище (Дегустація сиру)- Ботар (Дегустація варення)-Королево (Дегустація вин)-Вечеря, Сніданок-Міжгір'я (підйомник на гору Маковиця)- Сойми (мінеральна вода)-Розгірче (час на обід, скельний монастир, криївка, фермське господарство: буйволи, коні, страуси, в'єтнамські свині, джерело мінеральної води)-Львів (повернення на залізничний вокзал 22:00)
Тривалість: 7 днів / 6 ночей
Рейтинг екскурсії:
vote data

Ви відвідаєте найцікавіші та унікальні місця Карпат - екскурсії карпатськими стежками, майстер клас з гончарства, завітаєте на гуцульське весілля, відпочинете в термальних водах, продегустуєте закарпатські сири та вина, зійдете на вершини Хом'як і Синяк. 20-26.08.2017

Ціна екскурсії:
2995
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

Карпати на тиждень 2. Тур Стежками Гуцульщини.

1 день (неділя): Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:30). - Карпатський трамвайчик. - Час на обід. - Яремче (сувенірний ринок, водоспад Пробій). - Вечеря.

2 день (понеділок): Сніданок. - Косів (музей народного побуту). - Шешори (водоспади). - Час на обід (колиба). - Косів (майстер-клас з гончарства). - Яворів (майстер-клас з ліжникарства) - Вечеря.

3 день (вівторок): Сніданок. - Криворівня (музей гуцульська гранда, музей Івана Франка, музей Михайла Грушевського). - Верховина (Комори Довбуша, Пікнік). Гуцульське весілля. - Вечеря.

4 день (середа): Сніданок. - Полонина Діл. - Вільний час (варіанти відпочинку: 1. Рафтинг; 2. Музеї: будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків". - Полонинська "Хата-зграя".; 3. Майстер-клас їзди на конях.; 4. Поїздки на квадроциклах. - Вечеря.

5 день (четвер): Сніданок. - Тарарів (водоспад Гук). - Сходження на вершини Синяк, Хом'як). - Час на обід. - Вечеря.

6 день (п'ятниця): : Сніданок. - Велятино (термальні басейни). - Нижнє Селище (Дегустація сиру). - Ботар (Дегустація варення). - Королево (Дегустація вин). - Вечеря.

7 день (субота): Сніданок. - Міжгір'я (підйомник на гору Маковиця). - Сойми (мінеральна вода). - Розгірче (час на обід, скельний монастир, криївка, фермське господарство: буйволи, коні, страуси, в'єтнамські свині, джерело мінеральної води). - Львів (повернення на залізничний вокзал 22:00).

1 день

Поїздка Карпатським трамвайчиком

В часи Австро-Угорщини вздовж річки Мізунки та Свічі було прокладено вузькоколійний залізничний шлях, що вивозив до полісів цінний карпатський ліс. Колись загальна довжина колій становила близько 135 км. Згодом мережа путів занепала, але поблизу села Вигода зостався унікальний відрізок дороги, що є доступним і для туристів. Тож не змарнуйте шанс відчути себе лісорубом, що прямує на бутин (вирубку), і комфортно прокататися поміж густих лісів, понад бистрою рікою.

Яремче

Це саме те місто, яке називають центром «зеленого туризму» Прикарпаття. Його головна перевага перед іншими – мальовничі краєвиди, які видно звідусіль, з кожного закутка кожної вулиці. З усіх боків Яремче оточене горами. Довкола – хвойні та мішані ліси. Тільки прогулянка містом може оздоровити, збадьорити на додати сил для нових подвигів і звершень.

Водоспад Пробій

Унікальний каскадний Яремчанський водоспад Пробій навесні буває особливо повноводним. А у будь-яку іншу пору року – по-своєму цікавим та гіпнотизуючим. Побачити водоспад у дії та прислухатися до його мелодій можна як із улоговини, так і з моста. Це одна із найпопулярніших серед туристів пам’яток природи у місті Яремче. Незабутні враження та яскраві світлини на пам’ять гарантовані!

Яремчанський сувенірний ринок

А ще у рамках подорожі ми завітаємо на колоритний сувенірний ринок, де буде змога придбати незвичайні речі місцевого виробництва. Цей ярмарок вирізняється не тільки ексклюзивними товарами, які не придбаєте у інших містах України, але й дуже приємними цінами. Сувенірний ринок у Яремчі вважається одним із найдешевших у Карпатах.

Поселення в готель.

Вечеря в готелі.

2 день

Сніданок в готелі.

Шешори. Прогулянка біля водоспадів

Це не просто мальовнича місцевість неподалік від Косова. Це справжнісіньке гуцульське село з каскадом відомих шешорських водоспадів, які у народі також відомі як «сріблясті». Водоспад Великий Гук падає із висоти 5 метрів. Малий Гук має двоиметрову висоту падіння води. Обидва потоки спадають паралельно над на річкою Пістинькою і неймовірно мерехтять під променями сонця. Цікаво, що споглядати красу двох Гуків можна у будь-яку пору року. Влітку вони дивують сріблястим відтінком води, а взимку – чудернацькими крижаними наростами.

Косівський музей народного побуту

Музей вабить туристів місцевим колоритом. У двох виставкових залах можна побачити аж чотири тематичних експозиції, які розкажуть про гуцульські традиції та місцевий стиль. Одяг та речі побуту, кераміка, різьба по дереву, ткацтво і вишивка – усе це ви побачите на власні очі під час відвідин Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

Косів. Майстер-клас з гончарства

Місто Косів здавна вважається одним із осередків гончарства на Україні. Це примхливе ремесло тут отримує такого дивовижного втілення, що подивитися на гончарські таланти та придбати особливі вироби до Косова з’їжджаються з усієї України і навіть з-за кордону. Саме Косів є батьківщиною таких знаменитих майстрів гончарства як Петро Баранюк, Олекса Бахметюк та Павлина Цвілик. Сьогодні день на Косівщині працюють 73 члени НСХУ України. Серед них і заслужені майстри народної творчості України, і лауреати Державної премії ім. К. Білокур, мистецтвознавці.

Яворів. Майстер-клас з ліжникарства

Якщо ви не знаєте, що таке ліжник, або ж переконані, що йдеться про меблі для сну, тоді вам необхідно терміново відвідати Яворів. Саме тут найкраще в Україні виготовляють ліжники - ткане вовняне покривало з двохсторонньою ворсовою поверхнею. Тобто кожен виріб створюється із натуральної вовни. Щобільше, ліжники Яворівщини дивують розмаїттям візерунків та фарб. Ці народні витвори фантазії і таланту здатні заворожити кожного, хто забажає придбати ліжник для своєї оселі. Підтвердженням професійності цього ремесла є регулярні пленери з ліжникарства у Яворові, які збирають довкола цього ремесла майстрів з усієї України.

Вечеря в готелі.

3 день

Сніданок в готелі.

Музей «Гуцульська граджа» в Криворівні

Один із найколоритніших музеїв, які ми відвідаємо під час мандрівки. Це не просто виставковий зал із експонатами. Це «Хата-Гражда» гуцульської господарки. До її стін часто приходили відомі українські діячі Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Володимир Гнатюк. У 1964 році тут знімали кінофільму «Тіні забутих предків». А сьогодні в її стінах постійно діють тематичні виставки.

Музей Івана-Франка в Криворівні

Ця невеличка хатина свого часу приймала у своїх стінах відомих українських письменників та діячів, серед яких Леся Українка, Гнат Хоткевич, Михайло Коцюбинський, Олександр Олесь, Володимир Шухевич, Іван Труш. Частим гостем тут був і Каменяр Іван Франко. Саме тому сьогодні тут розташований літературно-меморіальний музей Івана Франка, який розповідає про письменника та його звички. Речі, якими користувався Франко, його ліжко, унікальні розписи тодішньої кахельної печі та особлива атмосфера – усе це ви обов’язково побачите та відчуєте під час екскурсії.

Музей Грушевського у Криворівні

Музей був відкритий у 2003 році. Колись саме у цьому будинку відпочивав та творив відомий культурно-політичного діяч, літературознавець, письменник Михайло Грушевський. Сьогодні у цих стінах можна побачити різноманітні світлини діяча, а також копії історичних документів та записів. Серед найвідоміших експонатів - книга "Історія України-Руси".

Верховина

Невеличке чарівне селище, що розташоване на березі річки Чорний Черемош. Особливість цієї місцевості у тому, що її завжди асоціюють із гуцульською культурою. Тут діє кілька музеїв гуцульського колориту. Тут розвивається відомий ансамбль «Черемош», а також інші колективи народної самодіяльності. Зрештою, тільки тут ви зможете навідатися до Музею гуцульської магії. Заінтриговані?

Комори Довбуша

Навіть якщо ви бували у Карпатах, знаєте про красу гір та цілющі властивості повітря соснових лісів, ви просто не маєте права оминути своєю увагою особливий масив під назвою Синиця. Його найбільша висота сягає 1186 метрів над рівнем моря, а найцікавіший туристичний об’єкт – Комори Довбуша – заглиблюється у печері гори Довбушанки. За місцевими оповідями, ці комори створив Олекса Довбуш для збереження у них золота. Вони і справді виглядають неймовірно – ідеально квадратні камені, складені один на одного. Зрушити їх не під силу ані людині, ані, здавалося б, природі. Дуже загадковий, а тому неймовірно цікавий об’єкт, який заслуговує на увагу кожного поціновувача Карпат.

Гуцульське весілля (при групі від 30 осіб)

Гуцульщина – той край, де дуже щиро і вірно оберігають кожну традицію. І весілля проходить на Гуцульщині у кілька етапів. Заручини, сватання, перемовини… Кожен етап особливий і цікавий. Такого народного дійства ви не побачите більше ніколи і ніде. І хоча кожен регіон України колись мав свої колоритні традиції святкування весілля, лише тут людям вдалося їх зберегти. Побачити справжні торги за наречену та стати частинкою життя закоханих гуцула і гуцулки ви зможете разом з нами. Не проґавте такої унікальної нагоди.

Вечеря в готелі.

4 день

Сніданок в готелі.

Полонина Діл

Окрім інтелектуальної поживи ми також пропонуємо вам активний відпочинок та смакування місцевими стравами. На полонині Діл ви не лише побачите, як чабани випасають корів, та помилуєтесь незабутніми пейзажами, а й матимете змогу самостійно приготувати смачну, корисну молочну продукцію, а саме будз і бринзу, взявши участь у особливому майстер-класі.

Вільний час 12.00-17.00

Варіант №1. Музеї.

Музей Тіні забутих предків

Напевне, немає людини, яка б не бачила, або бодай не чула, про фільм «Тіні забутих предків». Це особлива, колоритна стрічка Сергія Параджанова про гуцульський характер. Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків» знаходиться у смт. Верховина. Тут ви можете не лише дізнатися історію зйомок кіно шедевру, але й переглянути цей фільм у хатині, в якій під час зйомок жив Сергій Параджанов. У музеї ви побачите також традиційний гуцульський одяг, особливі світлини про зйомки стрічки, і, звісно ж, речі, пов’язані безпосередньо із кінозйомками.

Музей Мольфоварів

Єдиний в Україні музей гуцульської магії. Його відкрили не так давно, але він уже встиг зацікавити сотні людей. Відвідувачів сюди так і манить. В музеї демонструють особисті речі відомих мольфарів та розповідають про силу, яку вони у собі приховують. Тут є велика колекція лікувальних настоянок та трав, приготованих мольфарами для лікування людей. Кажуть, саме гуцульські знахарі знають, як вилікувати рак. Не вірите? Тоді вам обов’язково слід на власні вуха усе почути і на власні очі усе побачити.

Музей музичних інструментів Романа Кумлика

У стінах цього музею ви побачите такі музичні інструменти, про існування яких навіть не здогадувалися. Старовинні гуцульські речі, знаряддя праці, гуцульський одяг та особлива гуцульська музика – це варто вашої уваги та вашого захоплення. Різьблені цимбали приховують у собі сакральні історії і традиції. Дримни, цідри привертають увагу незвичайним виглядом та не менш колоритним звуком. Зрештою, тільки тут ви побачите справжній гуцульський старовинний мобільний телефон – ріг – який довгі роки слугував єдиним і найкращим засобом спілкування на відстані місцевих мешканців.

Музей вишиванки

У цьому місці зібрані усі найкращі вишиванки Гуцульщини. Деякі з них дуже-дуже старі. Деякі нові, але приховують у своїх візерунках особливі таємниці. Насолодитися красою народного вбрання, приміряти найкращу вишиванку для фото сесії і навіть довідатися секрети правильної вишивки для доброї долі ви зможете під час нашої екскурсії до музею вишиванки у Верховині.

Музей хата-стая  

Це не просто музей. Це справжнісінька сироварня. Кажуть, ця хатина уже має 100 років, а то й більше. У її стінах у 2014 році відкрили музей про особливості сироваріння сиру будз. Ви зможете не тільки скуштувати цей особливий продукт, але й візьмете участь у його приготуванні. Також у музеї пропонують інші колоритні місцеві страви прямісінько із печі.

Варіант №2. Рафтинг по Черемошу.

Хіба можна бути у Карпатах і не спробувати себе у ролі підкорювача природної стихії? Пропонуємо вам незабутні враження від спуску по гірських ріках українських Карпат на рафтах – невеликих надувних човнах. Побачити і відчути гори по-справжньому, можна тільки під час рафтингу – коли перехоплює подих, а кожна хвилина видається незабутньою і безупинною вічністю.

Варіант №3. Майстер-клас на конях.

Якщо ви завжди мріяли осідлати коня і відчути, як пахне вітер, у рамках нашої подорожі ви втілите мрію у життя. Можливість покататися на конях посеред мальовничих гірських краєвидів отримають усі – і умільці, і аматори, і навіть ті, хто ніколи не був у сідлі. Повірте, емоції будуть шалені, а враження – незабутні.

Варіант №4. Поїздка на квадроциклі.

У пошуках екстриму найвідважніші зможуть проїхатися на квадроциклах. Це точно стане одним із найяскравіших моментів у нашому маршруті. Тільки вітер, свобода, гори, драйв і справжній адреналін – такі спогади про Карпати ніколи не зітруться із пам’яті.

Вечеря в готелі.

5 день

Сніданок в готелі.

Гук водоспад

Женецький водоспад, Женецький Гук або просто Гук – це молодий водоспад, який утворився у післявоєнні роки внаслідок повені в Українських Карпатах. Його висота сягає 15 м. А його сусідом є ніхто інший як екс-Президент України Віктор Ющенко. Відпочити в Українських Карпатах, та відчути на собі молодильну силу і свіжість води, що спадає з гірського масиву Горгани ви можете в рамках нашого туру.

Похід на гори Синяк і Хом'як

Бути у Карпатах і не підкорити хоча б одну вершину просто неприпустимо. Тому ми підкоримо одразу дві гори - Синяк і Хом'як. Хом’як – це один із найпростіших маршрутів, тому він буде під силу навіть початківцям. На її вершині стоїть фігура Пресвятої Богородиці і видно Чорногору, Свидовець та інші ближні вершини. Також видно і гору Синяк. Після короткого відпочинку та споглядання краєвидів, ми обов’язково підкоримо і її вершину, спершу спустившись на полонину Хом’яків, а тоді знову піднявшись вгору зручною стежкою.

Ділове

Невеличке село Рахівського району, площа якого не досягає навіть 9 км2. Проте саме тут знаходиться особлива ботанічна пам'ятка природи місцевого значення Тис ягідний, площею 6 га. Саме у цьому невеличкому селі можна побачити справжній мармуровий кар’єр. Зрештою, Ділове – це одне із традиційних гуцульських сіл, в яких можна по-справжньому відчути дух місцевих традицій та характер місцевих мешканців.

Поселення в готель.

Вечеря в готелі.

6 день

Сніданок в готелі.

Термальні басейни Велятино

Бажаєте відчути себе Римським імператором? Тоді вирушайте разом з нами до Велятино. Тут з-під землі б’ють цілющі теплі води. Ванни з термальними водами у Велятино користуються таким шаленим попитом, що кількість туристів у селі за рік значно перевищує кількість самих мешканців. Басейн з оздоровчою водою працює як влітку, так і взимку, а ціни на послуги значно дешевші, аніж у більш відомих курортних зонах з термальними водами. До того ж, тут є кілька басейнів із водою різної температури, яка допомагає при різних захворюваннях.

Дегустація сиру у селі Нижнє Селище

Український сир за швейцарською технологією можна скуштувати у селі Нижнє Селище Хустського району. У місцевій сироварні варять лише три сорти сиру. Але кожен із них має неймовірний смак закарпатського молока, обробленого на найкращому швейцарському обладнанні за особливою секретною швейцарською технологією. Цей сир особливий завдяки тому, що єдиним консервантом, який входить у його склад, є… сіль. Натуральний продукт із неповторним смаком скуштуєте і Ви.

Дегустація варення у Ботарі

Село Ботар Виноградівського району Закарпатської області має особливий аромат. Воно пахне солодким варенням, яке місцеві називають «леквар». Якщо ви бодай раз скуштуєте повидло, зварене у цих краях, уже ніколи не зможете забути цього смаку та аромату. Також у дегустаційному залі в селі Ботар пропонують інші дегустації – соків, м’яса і навіть страв угорської кухні.

Дегустація вина в Королево

Дехто називає цей винзавод підземним закарпатським садом. І недаремно. В Королове Закарпатської області існують особливі підвали, які були вперше закладені ще у 1972 році. Загальна протяжність підземних тунелів сягає 700 м! Подумати тільки, тут одночасно можна зберігати понад 1,5 мільйони літрів ароматного натурального вина! В рамках дегустації ви зможете посмакувати аж 9 видами вин і двома видами коньяку. Непогано, чи не так?

Вечеря в готелі.

7 день

Сніданок в готелі.

Міжгір'я. Гора Маковиця.

Після активної прогулянки ми подивимося на гори із підйомника. Це дозволить у спокійній атмосфері намилуватися краєвидами і відпочити. Ще однією перевагою цього пункту є доступність. Оскільки місцина ще не надто розкручена та відома, дуже людно тут не буває. Усе найкраще буде тільки для нас із вами.

Мінеральна вода Сойми

Це особлива вода, яка не має аналогів у світі. Її можна використовувати як для зовнішнього оздоровлення, так і для пиття. Покращує імунітет і самопочуття. Про цілющі властивості сойминської води відомо ще із XVIII століття. Саме тому у селі Сойми діє бальнеологічний центр, а сам населений пункт є відомим в Україні та світі курортом.

Розгірче. Чарівний скельний монастир, феєрична страусина ферма і таємнича криївка

Розгірче - карпатське село, яке розляглося прямісінько у долині річки Стир. На околиці розташований особливий скельний монастир, історія якого сягає ще XV століття. Три печери на двох рівнях дуже нагадують житлові кімнати і уже не перше десятиліття зачаровують дослідників та науковців. Також у селі можна відвідати Церкву Святого Миколая, побувати у музеї-криївці та навідатися до особливої ферми, на якій вирощують справжніх великих колоритних страусів, а також велетенських буйволів та кумедних в’єтнамських свиней. Зрештою, ми зупинимося біля цілющого джерела мінеральної води, щоб омолодитися і освіжитися. Буде цікаво!

Маршрут екскурсії
1 день Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:30)-Карпатський трамвайчик-Час на обід-Яремче (сувенірний ринок, водоспад Пробій)-Вечеря Поїздка Карпатським трамвайчикомnВ часи Австро-Угорщини вздовж річки Мізунки та Свічі було прокладено вузькоколійний залізничний шлях, що вивозив до полісів цінний карпатський ліс. Колись за.. більше
08:30
2 день Сніданок-Косів (музей народного побуту)- Шешори (водоспади)-Час на обід (колиба)-Косів(майстер-клас з гончарства)-Яворів (майстер-клас з ліжникарства)-Вечеря Сніданок в готелі.nШешори Косів, гончарство Яворів, ліжникарствоnШешори. Прогулянка біля водоспадівnЦе не просто мальовнича місцевість неподалік від Косова. Це справжнісіньке гуцульське село.. більше
08:30
3 день Сніданок-Криворівня (музей гуцульська гражда, музей Івана Франка, музей Михайла Грушевського)-Верховина (Комори Довбуша, Пікнік)Гуцульське весілля-Вечеря Сніданок в готелі.nМузей «Гуцульська гражда» в КриворівніnОдин із найколоритніших музеїв, які ми відвідаємо під час мандрівки. Це не просто виставковий зал із експонатами. Це «Хата-Гражда» г.. більше
08:30
4 день Сніданок-Полонина Діл- Вільний час (варіанти відпочинку: 1. Рафтинг; 2. Музеї: будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків- Полонинська "Хата-зграя"; 3. Майстер-клас їзди на конях. 4. Поїздки на квадроциклах-Вечеря Сніданок в готелі.nПолонина ДілnОкрім інтелектуальної поживи ми також пропонуємо вам активний відпочинок та смакування місцевими стравами. На полонині Діл ви не лише побачите, як чабани випа.. більше
08:30
5 день Сніданок-Тарарів (водоспад Гук)-Сходження на вершини Синяк, Хом'як)-Час на обід-Вечеря Сніданок в готелі.nГук водоспадnЖенецький водоспад, Женецький Гук або просто Гук – це молодий водоспад, який утворився у післявоєнні роки внаслідок повені в Українських Карпатах. Його висота.. більше
08:30
6 день Сніданок-Велятино (термальні басейни)- Нижнє Селище (Дегустація сиру)- Ботар (Дегустація варення)-Королево (Дегустація вин)-Вечеря Сніданок в готелі.nТермальні басейни ВелятиноnТермальні басейни Термальні басейни Термальні басейни ЗакарпаттяnБажаєте відчути себе Римським імператором? Тоді вирушайте разом з нами до Велят.. більше
08:30
7 день Сніданок-Міжгір'я (підйомник на гору Маковиця)- Сойми (мінеральна вода)-Розгірче (час на обід, скельний монастир, криївка, фермське господарство: буйволи, коні, страуси, в'єтнамські свині, джерело мінеральної води)-Львів (повернення на залізничний вокзал 22:00) Сніданок в готелі.nМіжгір'я. Гора Маковиця.nПісля активної прогулянки ми подивимося на гори із підйомника. Це дозволить у спокійній атмосфері намилуватися краєвидами і відпочити. Ще однією п.. більше
08:30
В ціну входить

-2-ох разове харчування (згідно вибраного варіанту)

-проживання

-проїзд комфортабельним автобусом єврокласу

-супровід гіда-екскурсовода

-екскурсійне обслуговування в музеях

Додатково оплачується

-додаткове харчування

-вхідні квитки в музеї

Вартість вхідних квитків:

- дегустація вин: 50 грн., екскурсія без споживання вина – 25 грн.;

- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;

- термальний басейн у Велятино: загальний – 100 грн., діти зростом до 140см. – 50 грн.;

- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 20 грн., діти – 15 грн.;

- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 15 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 10 грн.;

- музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти – 5 грн.;

- послуги по організації сплаву – 350 грн./особа.

Проживання

у смт. Верховина (готель, або садиби - 4 ночі.

Виноградів або Берегово (готель - 2 ночі).

Ціна екскурсії:
2995
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.