Тиждень драйву, екстріму, адреналіну, шаленної енергії. Ти просто зобов'язаний випробувати свої сили! Тур - all inclusive!!! У вартість входить: проїзд, екскурсійний супровід, всі атракції, триразове харчування та проживання. 25.06-1.07, 23-29.07, 20-26.08

Ціна екскурсії:
6000
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

Тижневий екстрим - тур: гори, ріки, печери

Тиждень драйву, екстріму, адреналіну, шаленної енергії. Ти просто зобов'язаний випробувати свої сили! Тур - all inclusive!!!

25.06-1.07, 23-29.07,  20-26.08

Початок екскурсійної програми: неділя, виїзд зі Львова о 8.00, з з.д. вокзалу, пл. Двірцева, 1.

Кінець екскурсійної програми: субота, повернення до Львова орієнтовно до 22.00, на з.д вокзал, пл. Двірцева, 1.

1 день: Львів (виїзд з залізничного вокзалу). - Тараканівcький форт (екскурсія та квест). - Переїзд та поселення у готелі.

2 день: квест в печері Млинки.

3 день: cплав по річці Дністер.

4 день: сходження на гору Піп Іван.

5 день: сплав по р. Чорний Черемош. - Вихід на полонину на конях.

6 день: похід скельним хребтом "Довбушеві комори". - СПА-процедури.

7 день: виселення з готелю. - Веломандрівка маршрутом "Татарів - Буковель". - Львів (повернення на залізничний вокзал).

1 день

Екскурсія по Тараканівському форті

Дубенський або Тараканівський форт був збудований в кінці 18 ст. царською Росією, для захисту земель по залізничній лінії Львів - Київ. Якісь значущі події тут так і не відбулися,оскільки цю велетенську споруду з самого початку було невдало сплановано російським військовим відомством. Хоча на будівництво форту царський уряд виділив аж 66 млн. рублів. Ромбовидний Тараканівський форт зі сторонами по 240 м в довжину та 6 м у висоту, був чудово укріплений міцними стінами та добре захищений глибокими ровами,довжиною у 230 м. Тільки уявіть собі, площа, яку займає форт - близько 4 гектарів, проте він збудований семирівневим, в казематах могло розміститися 800 військових, а на семи підземних "поверхах" форт мав три колодязі, пральню, хлібопекарню, морг, церкву та все необхідне для проживання гарнізону.

Квест у Тараканівському форті

Програма квесту була спеціально розроблена для "Молодіжного туризму". Аналогів поки що немає. Будьте уважні, форт не пробачає легковажного ставлення до себе, а зламані кінцівки - це ще не найгірше, що може трапитися з Вами. Обов'язково, потрібно чітко дотримуватися інструкцій, оскільки втрапивши в округлу кімнату, назад без ліхтарика можна і не повернутися, а у лабіринтах споруди й поготів, заблукати - як раз плюнути. Також, варто пам'ятати, що старовинне укріплення зовсім немає нічого проти того, щоб пожбурити у Вас цеглиною згори...

Пікнік.

Поселення в готель.

Вечеря в готелі.

2 день

Сніданок.

Печера Млинки

"Млинки" - сорока кілометрова гіпсова горизонтальна печера України. Її стіни вкриті кристалічним снігом та білосніжними, коричневими, сірими, жовтими, чорними і червоними кристалами різних розмірів, що від найменшого промінця починають виблискувати всіма барвами дивовижної краси. Саме тому тут до сих пір, ще не проведено штучного освітлення. Температура у печері сягає 10 °С. Висота ходів - від 50 см до 20 м.

Екстрім-гра: "Гонки Underground"

П'ять годин фізичного і психологічного навантаження у безперервному русі під землею. Ваша команда потрапить до печери і буде змушена подолати 9 непростих випробувань. Ви шукатимете шлях із свічками у руках по вузьких переходах і замкнених тунелях. Ви поринете у цілковиту темряву, отримавши шанс врятуватися тільки за допомогою натягнутої нитки. Ви долатимете метрові провалля і відчуєте на власній шкірі, що таке Чортове горло. Вам доведеться на усі 100% зрозуміти, що таке командний дух і справжній екстрим у моторошних умовах. А на фініші, звісно, чекатиме приємне нагородження переможців!

Пікнік.

Вечеря.

3 день

Сніданок в готелі.

Сплав по річці Дністер

Дністровський каньйон розташований на річці Дністер,на кордоні Івано-Франківської й Тернопільської областей. Він тягнеться від устя річки Золота Липа до устя річки Збруч. Подорожуючи берегами Дністра, можна помилуватися мальовничими краєвидами, відвідати кілька маловідомих містечок та сіл, де збереглися старовинні замки, палаци та храми. Дністер вирізняється сприятливими екологічними умовами - тут немає промислових підприємств, так що на всій довжині каньйону можна рибалити, збирати ягоди та гриби. У цьому районі склався особливий мікроклімат - високі стіни каньйону перешкоджають проникненню холодних повітряних мас. Сплав Дністром - це чудова можливість позасмагати, накупатися, намилуватися чудовими краєвидами та отримати купу позитивних вражень.

Пікнік.

Вечеря.

4 день

Сніданок.

Сходження на гору Піп Іван

Це буде незабутня мандрівка крутими стежками і мальовничими галявинами. У науковому середовищі ця гора більш відома як Чорногора, і її висота сягає 2020 метрів. Дістатися до неї можна кількома шляхами – але усі вони по-своєму складні і цікаві. Ми підемо дорогою із села Дземброня. Це один із найкоротших, проте й один із найколоритніших маршрутів із своїми небезпеками і перевагами.

Пікнік.

Вечеря.

5 день

Сніданок.

Сплав по р. Чорний Черемош

Чорний Черемош - стрімка гірська ріка, що протікає в лісовій зоні на сході Карпат. Свій початок він бере в загадкових Чивчинських горах (Мармароський масив), на висоті 1680 м над рівнем моря, і впродовж 87 км (довжина річки) перетинає практично весь Верховинський район Івано-Франківської області. Вузьке звивисте русло річки шириною 15-20 метрів має середній ухил 14 м/км. Площа басейну Чорного Черемоша становить 856 квадратних кілометрів, а глибина від 0,2 до 1 метра зі збільшенням до низу. На річці чимало перекатів і порогів різної складності.

Чорний Черемош - божевільна, непідвладна людині водна стихія Карпатських гір невпинно притягує до себе шукачів пригод незрозумілою багатою енергетикою. Пишність цієї гірської річки вабить і спортсменів і новачків битися з вируючим духом води! Запрошуємо Вас на рафтинг найкрутішими порогами Чорного Черемошу : Дземброня, Біла Кобила, Дідів Лікоть, Гук, Гучки. Здійснюючи сплав Черемошем, Ви неодмінно помітите красиві схили вкриті густою зеленню, круті скелі, обриви і чистоту гірського повітря.

Обід в колибі.

Кінний похід на полонину

Чотирьохгодинна подорож сподобається Вам неодмінно! Ми разом зійдемо на конях верхи на полонину, намилуємося красою Карпат, скуштуємо полонинських натуральних продуктів (сир, бринза, глег, вурда), краєчком ока поглянемо як це все багатство готується та як живуть на полонині вівчарі-пастухи. Ваші ніжки не втомляться, а очі на пропустять жодного елементу дивовижних синьо-зелених краєвидів. Карпатські коні спокійні, міцні, врівноважені та звиклі до важкої праці, у Вас буде гарна нагода тісно познайомитись з цією твариною, навчитися добре триматися у сідлі, пофотографуватись та відчути смак верхової їзди.

Вечеря.

6 день

Сніданок.

Трекінг по хребту "Довбушеві комори"

Тут переховувався славнозвісний Олекса Довбуш зі своїми опришками. Місце оповите містикою та легендами, з терпким присмаком любові до рідної Батьківщини, та нескінченним войовничим духом. Безпросвітний туман огорне Вас тонкою пеленою таємничості, крізь яку лише поодинокі загадкові промінчики вказуватимуть Вам вірний шлях до схованок опришків. Величезні кам'яні брили нависатимуть над кожним хто сюди потикнеться, застерігаючи про небезпеку, а темно зелений килим з моху будь-якої миті може розчахнути свої обійми у глибоку прірву.

Обід в колибі.

СПА-процедури: чан, сауна

А на завершення дня усі отримають можливість оздоровитися у сірководневих чанах в смт. Верховина. Вода, збагачена сірководнем здавна славиться цілющими властивостями, і ми випробуємо її силу на собі. Усі охочі також зможуть відпочити у сауні.

Вечеря.

7 день

Сніданок.

Веломандрівка "Татарів - Буковель"

Шлях у 24 км! Лише для витривалих та сильних волею! Останній день нашого туру ми пропонуємо Вам провести у веселій,спокійній та дружелюбній веломандрівці. На нашому шляху поставатимуть карпатські пейзажі незрівнянної краси, високі гори, глибокі чисті озера, гірські стрімкі ріки, безкінечні густі ліси, різні лісові мешканці, звивисті стежки, кам'янисті дороги, гуцульські колиби зі своїм неповторним національним колоритом. Здолай з нами це нелегке випробування, доведи собі, що ти - МОЖЕШ!

Обід в колибі.

Маршрут екскурсії
2 день Квест в печері Млинки Сніданок.nПечера Млинкиnпечера Млинки екскурсія в печеру тур по печерамn"Млинки" - сорока кілометрова гіпсова горизонтальна печера України. Її стіни вкриті кристалічним снігом та білосніжним.. більше
08:30
3 день Сплав по річці Дністер Сніданок в готелі.nСплав по річці ДністерnДністровський каньйон розташований на річці Дністер,на кордоні Івано-Франківської й Тернопільської областей. Він тягнеться від устя річки Золота Лип.. більше
08:30
4 день Сходження на гору Піп Іван Сніданок.nСходження на гору Піп ІванnЦе буде незабутня мандрівка крутими стежками і мальовничими галявинами. У науковому середовищі ця гора більш відома як Чорногора, і її висота сягає 2020 .. більше
08:30
5 день Сплав по р. Чорний Черемош-Вихід на полонину на конях Сніданок.nСплав по р. Чорний ЧеремошnЧорний Черемош - стрімка гірська ріка, що протікає в лісовій зоні на сході Карпат. Свій початок він бере в загадкових Чивчинських горах (Мармароський мас.. більше
08:30
6 день Похід скельним хребтом "Довбушеві комори"- СПА-процедури Сніданок.nТрекінг по хребту "Довбушеві комори"nкомори Довбуша похід по горам фото гориnТут переховувався славнозвісний Олекса Довбуш зі своїми опришками. Місце оповите містикою та легендами,.. більше
08:30
7 день виселення з готелю-Веломандрівка маршрутом "Татарів-Буковель"-Львів(повернення на залізничний вокзал) Сніданок.nВеломандрівка "Татарів - Буковель"nвелопробіг фото веломандрівка гірський маршрутnШлях у 24 км! Лише для витривалих та сильних волею! Останній день нашого туру ми пропонуємо Вам пр.. більше
08:30
В ціну входить

- 3-ох разове харчування

- проживання

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в музеях

- всі вхідні квитки

- всі атракції

 

Проживання

Проживання в готелі.

Ціна екскурсії:
6000
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.