Одноденний тур! Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природній парк "Сколівські бескиди", водоспад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".Щоденний тур

Ціна екскурсії:
300
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

Державний історико-культурний заповідник "Тустань"

Це унікальний заповідник, до якого приїздять з усієї Європи. Тут заховалося Середньовіччя. Тут є і оборонні мури, і дива, створені природою. Недаремно щороку, починаючи із 2006-го, на цій території відбувається колоритний фестиваль середньовічної культури «Ту-стань!». Ми відвідаємо комплекс скель Камінь, систему оборони наскельного комплексу Тустань, оцінимо масштаби гідроспоруди в урочищі "Стави" і просто станемо частинкою унікально пам’ятки історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття.

Національний природній парк "Сколівські бескиди"

Ще один особливий заповідник на території Західної України. Це гірський масив із найвищою горою Маґура (1362,7 м). Парк «Сколівські бескиди» є лише однією із частин усього величного комплексу. Проте і він має свої особливості, які варто побачити та відчути. Для прикладу, водоспад Гуркало і Кам'янецький водоспад. Ще одним популярним серед туристів місцем є Східницьке родовище мінеральних вод. Зрештою, неоціненним є хвойний ліс, який дарує стовідсоткове відчуття спокою та повноцінного відпочинку.

Водоспад "Кам'янка"

Це природній водоспад, що розташувався на річці Кам’янка на Сколівщині Львівської області. Оосбливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води і б’є ними об кам’янисту долину. А поблизу водоспаду розташовані ще дві унікальні пам’ятки природи - сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся» і Мертве Озеро.

Озеро "Журавлине"

У народі воно більш відоме як Мертве Озеро, оскільки в його водах немає жодної живої істоти. Сірководневе озеро посеред лісової галявини має протяжність півкілометра. Довкола озера – неймовірний рослинний світ із подекуди унікальними екземплярами, серед яких і болотна журавлина. Острівець із плетеного коріння посеред озера додає загальному вигляду місцевості загадковості та містичності. А тому забути це місце просто неможливо!

Джерело "Жива вода"

Коли ми згадуємо про живу воду, у пам’яті чомусь виринають картинки із дитячих фільмів. Там добрий герой завжди рятувався від лиха за допомогою цілющої води із особливого джерела. В рамках нашої подорожі ми теж спробуємо оздоровитися біля сірководневого джерела мінеральної води по типу «Нафтуся». Цілющі властивості сірководню, як у казці, обов’язково повернуть нам силу і здоров’я!

 

Маршрут екскурсії
Виїзд зі Львова-Заповідник "Тустань"-Національний природній парк "Сколівські бескиди"-Прогулянка до водоспаду "Кам'янка"- Прогулянка до озера-болота "Журавлине"-Дегустація води з джерела "Жива вода"-Повернення до Львова Державний історико-культурний заповідник "Тустань"nЦе унікальний заповідник, до якого приїздять з усієї Європи. Тут заховалося Середньовіччя. Тут є і оборонні мури, і дива, створені природою.. більше
08:30
В ціну входить

-проїзд комфортабельним автобусом

-та екскурсійний супровід.

Додатково оплачується

обід та вхідні квитки.

Вартість вхідних квитків:

Заповідник "Кам'янка" - 6 грн./особа;

Заповідник "Тустань"- 32 грн./дорослі, 16 грн./школярі, студенти, пенсіонери

Ціна екскурсії:
300
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.