Екскурсія Замки Львівщини

Львів-Олеськ-Золочів-Підгірці
Тривалість: 1 день
Рейтинг екскурсії:
vote data

Ви маєте унікальну можливість відвідати три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших замки Львівщини: Олеський, Підгорецький і Золочівський. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди. Дати турів: щодня, крім понеділків

Ціна екскурсії:
250
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

Екскурсія Замками Львівщини
Екскурсія по Олеському замку
Колись це була староруська фортеця. У XIV столітті її міці і величі могли позаздрити навіть найнадійніші оборонні мури. Ще на одне століття пізніше фортеця стала магнатською резиденцією і отримала нове обличчя – її перебудували в стилі італійського ренесансу. Олеський замок є унікальною пам’яткою архітектури та історії ХIII–XVIII ст., а також відділом Львівської галереї мистецтв, у якому працює музейна експозиція.
Екскурсія по Золочівському замку
За свою багаторічну історію ця споруда виконувала найрізноманітніші функції. Від початку створення Золочівський замок був фортецею. Потім його було обрано для королівської резиденції. Також тут розміщувалася панська садиба, тюрма, і навіть навчальний заклад. Особливої уваги заслуговують оборонні вали та бастіони, а також Китайський палац, Великий житловий палац і надбрамна вежа. Завдяки старання Львівської галереї мистецтв, фасад будівлі був відреставрований і сьогодні якісно вирізняється з-посеред напівзруйнованих пам’яток архітектури, які все ще чекають своїх меценатів. В середині Золочівського замку можна побачити цікаву музейну експозицію.
Екскурсія по Підгорецькому замоку
Один із найчарівніших замків не лише в Україні, але й у Європі. У ньому гармонійно поєдналися ренесанс і бастіонні укріплення, глибокі рови і високі вежі. Також поблизу Підгорецького замку можна побачити дивовижний бароковий костел середини XVIII століття. Погуляти розлогим «італійським» парком, помилуватися краєвидами із замкових вершин а також помолитися у стародавній дерев’яній церкві Св. Михаїла – усе це ви зможете в рамках нашої екскурсії «Замки Львівщини».

Маршрут екскурсії
Львів-Олеськ-Золочів-Підгірці Екскурсія Замками ЛьвівщиниnЕкскурсія по Олеському замкуnКолись це була староруська фортеця. У XIV столітті її міці і величі могли позаздрити навіть найнадійніші оборонні мури. Ще на одне ст.. більше
09:15
В ціну входить

- проїзд автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода.

Додатково оплачується

- харчування;

- вхідні квитки в замки.

Олеський замок (дорослі 45 грн., студенти 20 грн., діти 10 грн.);

Підгорецький замок (дорослі та студенти 30 грн., учні 15 грн.);

Золочівський замок (дорослі 45 грн., студенти 20 грн., учні 10 грн.);

Ціна екскурсії:
250
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.