Карпатський трамвайчик і Cкелі Довбуша

Карпатський трамвайчик і Cкелі Довбуша
Тривалість: 1 день
Рейтинг екскурсії:
vote data

Ми ж пропонуємо вам подивитися на Карпати із віконечка карпатського трамвайчика у Вигоді. Ми завітаємо в гості у заповідник "Ширковець", вмиємося у джерелі "Нафруся". Зрештою, ми обов’язково дізнаємося, що таке Скелі Довбуша. Щонеділі

Ціна екскурсії:
295
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку

Карпатський трамвайчик і Cкелі Довбуша

Ми ж пропонуємо вам подивитися на Карпати із віконечка карпатського трамвайчика у Вигоді. Ми завітаємо в гості у заповідник "Ширковець", вмиємося у джерелі "Нафруся". Зрештою, ми обов’язково дізнаємося, що таке Скелі Довбуша.

Щонеділі

Карпати можна розглядати по-різному. Хтось дозволяє собі милуватися ними хіба що на листівках чи в Інтернеті на Ютубі. Хтось вирушає підкоряти високі гори і полонини. Ми ж пропонуємо вам подивитися на Карпати із віконечка карпатського трамвайчика у Вигоді. Ми завітаємо в гості у заповідник "Ширковець", вмиємося у джерелі "Нафруся", поділимося емоціями над урвищем "Дубовий кут", зробимо селфі біля Мізунського водоспаду, нап’мося із джерела "Дзюрчак", а також відвідаємо "Санаторій" в Новому Мізуні. Зрештою, ми обов’язково дізнаємося, що таке Скелі Довбуша, і котрі із місцевих легенд – зовсім не легенди, а цілковита правда!

Поїздка Карпатським трамвайчиком

Враження, які ви отримаєте під час поїздки у трамвайчику місцевого колориту, вам вистачить на усе життя. Одна із небагатьох вузькоколійних ліній, які заклали тут ще у глибоку давнину, сьогодні вітає туристів і пропонує їм незабутню подорож від від Вигоди до Горганів. Щобільше, трамвайчик працює не лише для допитливих гостей, але й на благо рідного краю – вузькоколійкою двічі на тиждень лісоруби вирушають на роботу. До реч, якщо ви очікуєте побачити напівзруйнований трамвайчик – навіть не сподівайтесь. А як щодо м’яких диванчиків, вагону-кабріолету, спального вагону і вагону-кафе? Заінтриговані? Тоді поїхали!

Графік екскурсії:

11:00-11:20 Екскурсія по смт. Вигода

11:20-11:30 Посадка на карпатський трамвай.

11:30-12:00 Переїзд до зупинки заповідник "Ширковець".

12:00-12:30 Переїзд до зупинки Н.Мізунь та відвідування джерела "Нафтуся".

12:30-13:00 Переїзд та зупинка в урочищі "Дубовий кут".

13:00-13:30 Повернення "Карпатським трамваєм" до зупинки "Мізунські водоспади".

13:30-14:00 Переїзд до зупинки джерело "Дзюркач".

14:00-14:20 Переїзд до зупинки "Санаторій" в Новому Мізуні.

14:20-15:00 Поїздка "Карпатським трамваєм" до смт. Вигода.

Скелі Довбуша

У пошуках скарбів хтось купує на аукціонах загадкові карти, а ми просто вирушаємо до Скель Довбуша, де, за місцевими легендами, обов’язково має бути заховане золото. Загадкова печера, стародавній монастир у скелях, дивовижний, майже казковий, ліс – усе це гарантує вам незабутні враження від поїздки.

Комплекс «Скелі Довбуша»- це неймовірна печерна пам’ятка природи і історії, яка розташована на висоті 668 м над рівнем моря. Важко повірити, але цим скеля уже понад 70 мільйонів років! Якщо вірити легендам, колись у лісі, де розташований кам’яний лабіринт протяжністю дві сотні метрів, мешкали опришки. У скелях вони ховалися та планували свої великі справи на чолі з навідомішим опришком Олексою Довбушем.

Сьогодні Скелі Довбуша – де диво, виплекане із каменю. Підземні ходи, загадкові стежки, чудернацькі кам’яні скульптури - скельний комплекс вартий того, щоб бодай раз у житті його відвідати. І спробувати знайти легендарне золото Довбуша.

 

 

Маршрут екскурсії
Карпатський трамвайчик і Cкелі Довбуша Екскурсія "Карпатський трамвайчик і Cкелі Довбуша"nЕкскурсія проводиться щонеділі. Виїзд зі Львова: о 8.00.n nКарпатська вузькоколійка Карпати на день Cкелі ДовбушаnnПоїздка Карпатським трам.. більше
08:00
В ціну входить

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,

- супровід гіда-екскурсовода.

Додатково оплачується

харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:

Проїзд вузькоколійкою Карпатським трамвайчиком: 70 грн;

Заповідник “Скелі Довбуша”: 10 грн.

Ціна екскурсії:
295
грн
Найближчі дати: Не вказано
Подати заявку
Проводиться розробка. Очікуйте найближчим часом.